Індустріальний парк

Лиманська міська рада з метою активізації економічної діяльності, залучення інвестицій в Лиманську ОТГ, створення нових робочих місць, зменшення рівня безробіття, забезпечення прискорення соціально-економічного розвитку території, підвищення конкурентоспроможності регіону стала ініціатором створення  індустріального парку “Лиманський” з орієнтацією на виробництво будівельних матеріалів, промислове виробництво будівельних та теплоізоляційних матеріалів; виробництво елементів обладнання у сфері альтернативної енергетики, логістика та супутній сервіс.

            Проведена значна підготовча робота:

- визначена земельна ділянка загальною площею 27,5  га;

- розроблена та затверджена Концепція ІП (ознайомитися можно за посиланням http://old.krliman.gov.ua/documents/regulations/session/27%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%2018.05.2017 );

- Міністерством економічного розвитку і торгівлі України включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків України строком на 40 років (Витяг Мінекономрозвитку від 30.06.2017 №25).

План створення Індустріального парку «Лиманський»  передбачає будівництво сучасного, високотехнологічного розвиненого господарського комплексу з ефективним управлінням технологічними процесами, з очікуваною кількістю 1200 нових робочих місць.

Наступним кроком створення індустріального парку є реалізація проекту “Розбудова інженерно-транспортної інфраструктури Індустріального парку “Лиманський”.

            Проведено коригування кошторисної частини проектних документацій по робочим проектам:

- “Будівництво водопровідної мережі до промислового майданчика Індустріального парку “Лиманський”. Коригування.

- “Будівництво електромереж до промислового майданчика Індустріального парку “Лиманський”. Коригування.

- “Будівництво газопроводу середнього тиску до промислового майданчика Індустріального парку “Лиманський”. Коригування.

            Для створення мереж газопостачання, водопостачання, енергопостачання ІП “Лиманський” необхідні кошти в сумі 11889,1676 тис. грн.

Проведений конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку “Лиманський”. За результатами конкурсу Лиманська міська рада 20.02.2020 року ухвалила рішення № 7/75-4832 “Про затвердження результатів  конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку “Лиманський”, яким було визначено переможця — Товариство з обмеженою відповідальністю “ЛОГОС-СЕРВІС”.

            Рішенням міської ради від 19.03.2020 № 7/76-5198 “Про затвердження Договору про створення та функціонування індустріального парку “Лиманський” затверджений Договір  про створення та функціонування індустріального парку «Лиманський», укладений між Лиманською міською радою Донецької області та Товариством з обмеженою відповідальністю “ЛОГОС-СЕРВІС” від 26.02.2020 року.

            Для реалізації пріоритетних проектів на офіційному сайті за посиланням http://invest.krliman.gov.ua/uk/projects продовжується наповнення окремого розділу -  Інвестиційний портал Лиманської ОТГ, де поширюється інформація  про інвестиційний потенціал та економічні можливості громади, для інформування потенційних партнерів про перспективні інвестиційні можливості, проекти та пропозиції, що пропонуються для реалізації на території ОТГ, для висвітлювання переліку незадіяних виробничих приміщень та вільних земельних ділянок для реалізації  інвестиційних проектів, як інструмент для залучення іноземних та вітчизняних інвестицій, а також для комунікації влади, бізнесу, громадян.

            Індустріальний парк є одним з дієвих механізмів успішної децентралізації. Адже децентралізація – це створення умов, за яких територіальна громада має розуміння, зацікавленість та інструменти розвитку і збільшення добробуту мешканців через вивільнення підприємницької ініціативи, залучення інвестицій, створення робочих місць, розвиток виробництва та наповнення бюджетів. Загалом, ідея індустріального парку є досить перспективною та економічно вигідною як для підприємств, так і для об’єднаної територіальної громади. Ми маємо активно розвивати систему індустріальних парків.

Запрошуємо до співробітництва та співпраці.

Формуємо кластер з виробництва будівельних матеріалів!

Розбудовуємо Україну разом!

          

          

  • "Офіційний веб-сайт"