Агропромисловий комплекс

   

На території Лиманської ОТГ зареєстровані і працюють 94 господарства, у тому числі: 17 сільськогосподарських підприємств, 74 фермерських господарства, 2 приватні підприємства, 1 приватно-акціонерне товариство. Крім того працюють 3 підприємства переробної промисловості.

Виробництво валової продукції сільського господарства складає - 168 млн. гривень. Питома вага від загального обсягу по області складає - 2,2%.

Загальна площа земель, на яких здійснюються виробництво - 69,0 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь, у тому числі ріллі - 51,5 тисячі гектарів.

Основні види продукції: зернова продукція, соняшник, м’ясо-молочна продукція, яйце куряче, плодоовочева продукція та комбікорма для сільськогосподарських тварин.

Інфраструктура аграрного ринку: 50 сховищ та зернових складів загальною площею 77,65 тисяч квадратних метрів на 57 тисяч тонн сільськогосподарської продукції та 2 холодильні камери загальною площею 955 квадратних метрів на 720 тонн плодоовочевої продукції.

Сільськогосподарські кооперативи відсутні.

Виробництво харчових продуктів:

хлібобулочні вироби – 4497 тонн, що складає- 11,5% до обласного рівня, борошно – 5528 тонн, що складає- 88,7% до обласного рівня, овочі консервовані натуральні - 136,3 тонни, що складає 100% до обласного рівня.

В фермерських господарствах, сільськогосподарських та переробних підприємствах Лиманської ОТГ налічується 41 сховище загальною площею 61,65 тисячі квадратних метрів для зберігання 37 тисяч тонн сільськогосподарської продукції.

На підприємстві ТОВ «СК ЛТД», яке зареєстроване в Реєстрі елеваторів, знаходиться 9 одиниць сховищ площею 16 тисяч квадратних метрів для зберігання 20 тисяч тонн сільськогосподарської продукції.

На території Лиманської ОТГ розташовані 2 холодильні камери загальною площею 955 квадратних метрів для зберігання 720 тонн плодоовочевої продукції.

  • "Офіційний веб-сайт"