Запрошуються школи позмагатися за участь в наукових битвах та конкурсі мінігрантів в рамках проєкту Scientibattle

Thumb 755b07890483f8fb87a5ca3ec6835131

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та його ініціатива “Дівчата STEM” спільно з міжнародною сільськогосподарською  компанії Corteva Agriscience™ за падтримки Міністрества освіти та науки України запрошують до участі у Всеукраїнському освітньому проєкті “Scientibattle”.

Партнери проєкту: Науковий медіа-партнер – InScience, Наукуїмо
Генеральний медіа-партнер – НВ — незалежний медіахолдинг.
Онлайн медіа-партнер – Журнал «Однокласник»

Проєкт Scientibattle” має на меті сприяти популяризації агробіологічних наук серед школярів і школярок та розвитку їхнього потенціалу в сільському господарстві.

В межах проєкту «Scientibattle» у 2021 році:

  1. З 20 жовтня по 10 листопада 2021 року команди 10-11 класів шкіл з різних регіонів приєднаються до проведення наукових битв. Кожна наукова битва фокусована на агробіологічних предметах та допоможе розширити уявлення учнів та учениць про прогресивність та масштабність варіантів реалізації власного потенціалу в сільськогосподарських науках. 

Зареєструватися для участі у проєкті можливо до 30 вересня 2021 за посиланням.

Більше інформації про Правила та Положення проєкту.

  1. З 1 листопада до 15 грудня 2021 року команди 5 шкіл – переможниць матимуть змогу реалізувати власні агро ініціативи в рамках конкурсу мініпроєктів.
  2. З 4 по 22 жовтня 2021 року команди з 3-х дівчаток матимуть змогу зареєструватися на участь в “Girls Agro Camp” – онлайн табір для учениць 6-х класів, що допоможе викликати інтерес дівчат до вивчення STEM предметів.

Всім зацікавленим доступний загально пізнавальний етап – шість наукових відео від науковців/-иць про різні аспекти агробіології, які може використовувати вчительська спільнота в своїй освітній діяльності та які стануть основою для проведення наукових битв «Scientibattle».Також більше інформації та відповідей від профільних фахівців і фахівчинь в тематиці агробіології можна знайти на офіційних сторінках проєкту

https://www.instagram.com/scientibattle/
https://www.facebook.com/scientibattle

 

  • "Офіційний веб-сайт"