Шановні мешканці Лиманської ОТГ! Долучайтесь до брендування нашої громади! Буде цікаво!

Thumb 7b848399994f8065372479344fa0ecaa


Лиманська об’єднана територіальна громада стала переможцем соціального проекту BRANDVILLE студії дизайну LOGOGO та CONGRESS OF CULTURAL ACTIVISTS, який спрямований на покращення візуального іміджу українських сіл, ОТГ та містечок. 
Брендувати громаду - завдання не з простих. Це складно, відповідально і сміливо. Бренд ОТГ будується на ідеї, яка об'єднує людей. Це певний нематеріальний актив, який допомагатиме створювати позитивний імідж громади, сприятиме її впізнаваність, посилюватиме туристичну та інвестиційну привабливість. Запорукою успішного бренду є підтримка мешканців, представників влади, підприємств, освітян, істориків, підприємців, молоді. 
І це тільки початок. Робота з розробки бренду складається з воркшопу, збору і вивчення матеріалу про громаду, обговорення, презентація готового продукту. 
Дозвольте висловити вдячність усім, хто долучився до організації та проведення воркшопу “Розробляємо бренд Лиманської об’єднаної територіальної громади разом!”, який відбувся 17.05.2019 року в приміщенні виконавчого комітету міської ради. 
Запрошуємо долучитися до наступного етапу роботи - онлайн обговорень у робочій групі “Бренд Лиманська ОТГ” в соціальній мережі Facebook, за посиланням: https://www.facebook.com/groups/brand.LymanskaOTG/?source_id=1868445410142396 

Спільними зусиллями ми можемо зробити дуже багато для нашої рідної громади! Тож єднаймося задля блага рідного краю! 

  • "Офіційний веб-сайт"