Набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах

Thumb 1ac0bac3e7dd28a20723e3a512fae8af

Громадська організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах.

ℹ️Курс складається з двох модулів по п’ять днів (29.06-03.07.2020* у місті Дніпро, 22-26.07.2020* у місті Одеса). Він спрямований на надання учасникам навичок аналізу та розуміння суті конфлікту та його суб’єктів: їх поведінки, мотивації та психології; на розвиток вмінь з управління конфліктами та медіації, а також опанування базових тренерських навичок, щоб мати змогу поширювати отриманні під час тренінгів знання у своїх громадах.

👥До участі запрошуються мешканці/ки східних регіонів України, які мають активну громадянську позицію та орієнтовані на вирішення / запобігання внутрішніх конфліктів у своїх громадах, представники/ці громадських організацій, ВПО (східні регіони Україні).

🆓Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники/ці забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією проїзду.

📆Дедлайн заповнення анкети 19.06.2020

👉Детальна інформація https://bit.ly/37aOPNg

  • "Офіційний веб-сайт"