До уваги підприємців, представників промислових підприємств, бізнес асоціацій, громадських організацій з Донецької, Луганської, областей та Приазов'я (Запорізька область).

Thumb 0519d747914e4975a708878c85ac3dac

Триває набір учасників на освітній проєкт «Формування кращих практик розвитку індустріальних парків та промислової нерухомості на Сході України», який сприятиме відновленню промислового потенціалу Донецької і Луганської областей та Приазов’я. Проєкт реалізується громадською організацією «ГОУЛОКАЛ» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Освітня програма складається з 3-х етапів:

1. Триденні тренінги в містах Краматорськ, Маріуполь та Сєвєродонецьк з питань розвитку промислової нерухомості та діяльності індустріальних парків (Листопад 2020).

2. Навчальні поїздки до індустріальних парків в Україні – індустріальний парк «Біла Церква» та індустріальний парк «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» (Грудень 2020) та Сербії – індустріальний парк MIND у м. Крагуєваць (Лютий – Березень 2021).

3. Розробка командами учасників концепцій індустріальних парків за менторської підтримки тренерів та презентація індивідуальних проєктів на заключному заході в містах Краматорськ, Маріуполь та Сєвєродонецьк (Січень-Лютий 2021).

Участь у проєкті безкоштовна. Кінцевий термін подачі заявок на участь – 15 жовтня 2020 р. Завантажити анкету учасника проєкту можна за посиланням: https://bit.ly/2G9tVVv.

  • "Офіційний веб-сайт"